Jedenaste. Nie dotykaj - Laura Priestess

Dozwolone od lat 18

Czy wiecie co oznacza słowo “spanking”? Jeśli nie, wpiszcie je w google lub w Instagramie. Pod warunkiem, że macie skończone 18 lat. W przeciwnym wypadku, nie róbcie tego i nie czytajcie tego posta.

 

Ja sama nie znałam tego hasła przez 30-parę lat. Znalazłam je w internecie i ze zdziwieniem odkryłam, że nie jestem jedyną “zboczoną” istotą, którą kręcą takie rzeczy. Internet wręcz kipiał takimi treściami w formie zdjęć pornograficznych, obrazków, filmów i opowiadań. Nie akceptowałam swojej perwersji. Nienawidziłam jej i przez lata usiłowałam ją wyprzeć. Bez skutku.

Odkrycie, że to zupełnie typowa perwersja, występująca niezmiernie często było pewnym pocieszeniem.

 

Jednak dziś po kolejnych latach, nie jestem wcale pewna czy w pełni ją akceptuję. Gdybym miała wybór, wolałabym nie zostać nią zakażona.

 

Parę lat temu w moje ręce wpadła książka “Erotica universalis”. Domyślałam się, że wśród różnorodnych seksualnych technik i perwersji będzie ukazany również spanking. Nie pomyliłam się.

 

Czy to nie jest zadziwiające i przerażające, że akt, który przez wszystkie epoki podniecał tak wielu dorosłych ludzi – jest stosowany jako kara wobec dzieci?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *