Eleven. Don't touch - Laura Priestess

Dozwolone od lat 18

Czy wiecie co oznacza słowo “spanking”? Jeśli nie, wpiszcie je w google lub w Instagramie. Pod warunkiem, że macie skończone 18 lat. W przeciwnym wypadku, nie róbcie tego i nie czytajcie tego posta.

 

Ja sama nie znałam tego hasła przez 30-parę lat. Znalazłam je w internecie i ze zdziwieniem odkryłam, że nie jestem jedyną “zboczoną” istotą, którą kręcą takie rzeczy. Internet wręcz kipiał takimi treściami w formie zdjęć pornograficznych, obrazków, filmów i opowiadań. Nie akceptowałam swojej perwersji. Nienawidziłam jej i przez lata usiłowałam ją wyprzeć. Bez skutku.

Odkrycie, że to zupełnie typowa perwersja, występująca niezmiernie często było pewnym pocieszeniem.

 

Jednak dziś po kolejnych latach, nie jestem wcale pewna czy w pełni ją akceptuję. Gdybym miała wybór, wolałabym nie zostać nią zakażona.

 

Parę lat temu w moje ręce wpadła książka “Erotica universalis”. Domyślałam się, że wśród różnorodnych seksualnych technik i perwersji będzie ukazany również spanking. Nie pomyliłam się.

 

Czy to nie jest zadziwiające i przerażające, że akt, który przez wszystkie epoki podniecał tak wielu dorosłych ludzi – jest stosowany jako kara wobec dzieci?

 

 

2 komentarze do “Dozwolone od lat 18

  1. I like the valuable info you provide in your articles. I’ll bookmark your weblog and check again here regularly. I’m quite certain I’ll learn many new stuff right here! Best of luck for the next!

Możliwość komentowania została wyłączona.